October 20, 2005

label: supergirl — CV @ 3:55 PM

Miks on inimesed sellised? Pidevalt sajab kaela mingeid kõnesid teemadel aita seda ja teist teha ning seda inimestelt, kes saaksid ise nende asjadega suurepäraselt iseseisvalt hakkama. Milles asi? Laiskus? Alaväärsuskompleks? “Ei” öelda on ka raske, sest tegemist nagu sõpradega. Üks sõpradest kadus ühe korra kuuks ajaks kusagile silmapiirilt, kui talle “ei” ütlesin konkreetselt. Mitte ei saa aru inimestest. Huvitav, kas ma ka ise käin ja kerjan kogu aeg sõpradelt mingeid tüütuid teeneid?

Aga moraal ka siis asjale: Damn, inimesed, kõigil on oma elu ka ja nad ei ela vaid teistele. Ma tahan puhata ja mängida ka, mitte ainult teiste ori olla …

PS. Kommentaarid oodatud. Eriti nendelt, kellelt teeneid olen kerjanud.

UPDATE: Olles paar päeva teemat mõelnud … Miks ei võiks olla inimestega koos ikka selle pärast, et nii ongi hea? Milleks on vaja teineteisele veel kasulik olla? Kokku saadaks siis kui on tunne, et teine inimene on tore kaaslane, kes on lihtsalt kallis, mitte siis kui on vaja teiselt midagi … Täna (22.10.05) oli minul paar sellist mõnusat niisama kokkusaamist. Nii peakski olema. Võtad aega inimeste jaoks ja tuletad meelde kui mõnus see on.

2 impressions

  1. tead, inimesed on lihtsalt mugavaks muutunud. Ma vahepeal ka selleasemel, et ise kodus süüa teha, olin nõus poes käima ja sõbrale külla minema (sõit sinna ja tagasi yle 1,5 tunni), et ta selle kõik valmis keeraks. thou’ ma olin ka väga mitmendat kuud rase siis.

    aga sõbrad, kes pähe istuvad ei vääri seda tiitlit.

    eses, üks sinu headest sõpradest nüüd ja alati

    Impressed by eses — October 20, 2005 @ 5:21 PM

  2. Ega “selle” sõbra puhul sain ma ise ka sellest aru, et ta ei vääri sõbra tiitlit. Ma olen palju teinud korrektuure paari viimase aasta jooksul sõprade hulgas, aga mõni suudab veel üllatada. Sinu suhtes ma sinisilm, kindlasti korrektuure ei tee. Ja mugavuse suhtes on sul õigus. Tõesti, selle kõige loogilisema põhjuse unustasin ma ära.

    Impressed by CV — October 20, 2005 @ 5:28 PM


Sorry, no comments!.

0.571 seconds. All rights reserved!