October 26, 2005

mõttekas

label: supergirl — CV @ 1:04 PM

Tükk aega ei ole midagi kirjutanud. Tunne, et keegi loeb Sinu blogi paneb mõtlema, et siia peaks ainult “mõttekaid” asju kirja panema. Vot ei pane. Ma ise ei ole ka veel mõttekaks saanud.

Ilm on täna lihtsalt kohutav. Selline valge löga on maas. Ise haigutan ja laisklen. Peaks jalad alla võtma ja sinna vastiku löga sisse minema. Ja mõned otsused tahavad ka tegemist (arvuti & stuff). Brr. Talv on kohale jõudnud.

Ja eilne sulgpallimäng oli alla igasugust arvestust. Algaja õnn oli mu maha jätnud ja tagusin sulgpalli ainuüksi reketi raamiga. Asi tahab ikka väga palju harjutamist saada veel.

1 impression

  1. Mina ei kõnni mööda linna ringi mõeldes, et linnas on ju inimesed, nad peaks tänavatel liikuma. Minupärast võiks linn tühi olla kuid mind ei seda ka see, kui linnas vähem või üldse rahvast on või ei ole. Mõttekus ei ole miski, mida inimesed sinult eeldavad.

    Ma arvan, et niikaua, kuni sinu sõbrad ei ole tõstnud mässu ja edastanud Sulle ühiskirja sõnumiga, et kui sa ei suuda teatud kindlat regulaarsust oma mõttekates blogisissekannetes hoida siis varsti ei tule siia enam keegi, on kõik korras.

    Impressed by arukas — October 26, 2005 @ 2:08 PM


Sorry, no comments!.

0.410 seconds. All rights reserved!