December 7, 2005

mäng

label: supergirl — CV @ 12:43 AM

Eile sai mängitud. Üleeile ka tegelikult. Mängu nimeks on sulgpall. Igatahes mina võin endaga rahul olla. Sinisilm ja arutu said pühapäeval lutti nii mis mühises hoolimata sellest, et nad kahekesi ühe haige minu vastu mängisid. No olgu, neile võib andeks anda. Ma ju lausa 2 tundi rohkem elus sulgpalli mänginud kui nemad. Eile see eest oli vastaseks juba päris mitu tundi mänginud tsoome. Lõpuks sai temagi lutti. Ajee! m.o.t.t.

UPDATE: Duke käis ja torkis mind, et peaks ikka täpsemalt asjadest kirjutama. Saagu tema uudishimu siinkohal rahuldatud.

Pühapäeval oli planeeritud mäng neljakesi. Üks tots otsustas mängu asemel töö kasuks. Nii me siis kolmekesi mängisimegi. Arutu ja sinisilm harjutasid vaheldumisi serve ning natuke nad isegi jooksutasid mind kahe peale kui pallile pihta said. Hea trenn oli löökide harjutamiseks.

Esmaspäeval oli vastaseks tsoome. Mnjaa. Esiteks võttis ta sellise keskmise kiirusega palli, millega mina polnud varem mänginud. Esimesed kaks geimi jooksutas ta mu üsna osavalt kaotusesse. Lõi muudkui selliseid palle, millele mina pihta ei saa. Servin mina väljaku ühelt poolelt ja siis antakse järgmine pall mulle napilt üle võrgu kohe võrgu ette. Kuhu see siis ometigi kõlbab?!? (That’s no way to treat a lady! : P) Eks ma ole laisk ka ja peale pikka haigust ei viitsinud end eriti liigutada kah. Kolmanda geimi ajal võtsin end käsile ning näitasin mis puust ma tehtud olen. Ega päris nii ka siis ole, et kogu aeg ühe ja sama võttega punkte kogutakse. Eks ma õpin ju ka midagi! Kolmas geim tuli siis tsoomele veel, aga juba ülinapilt 15:17 punktidega. Neljas geim oli juba täielikul minu mäng. (Äkki muutus tsoome oma üleolekus liiga kindlaks?) Geimi sai tsoome pähe nagu nalja 15:8 minu kasuks. Andsin talle samasuguseid “magusaid” palle nagu tema enne minule ning jooksutasin teda muidu ühest väljaku äärest teise. Nii lihtne minuga ikka ka ei ole (kui esimese kahe geimi ajal võis tunduda). Või nagu tsoome ise ütleb: “… ja liiga lihtsaid lööke ei saa ka teha, peab ikka mõtlema … täpselt nagu sinuga ikka.”.

Hea mäng oli. Pühapäeval kordame. Või kuidas sinisilm ja arutu?

6 impressions

 1. no ma ei saanud ju nii et sa aina kaotad ja kaotad:P

  Impressed by toomas — December 7, 2005 @ 12:47 AM

 2. Yeah. Kas tsoome teab Krõlovi valme? Näiteks, et viinamarjad on hapud .o0

  Impressed by CV — December 7, 2005 @ 12:48 AM

 3. ei ole ullu miskit, 2:1 on täitsa hea tulemus ja pealegi kulus sulle selle suure rahmeldamise peale vabalt ka võidurõõm ära. igati aus värk! :)

  Impressed by toomas — December 7, 2005 @ 12:55 AM

 4. Tsoome, tsoome … Sind piinab vanadus juba! Mälu nagu sõelapõhi. Ometigi mängust ainult üks ööpäev möödas. Me tegime ikka neli geimi või kuidas?

  Impressed by CV — December 7, 2005 @ 1:06 AM

 5. Vohhh!

  Impressed by Anti — December 7, 2005 @ 3:40 PM

 6. tagumik valutab. homsele heameelega ei mõtle :p

  Impressed by eses — December 12, 2005 @ 12:31 AM


Sorry, no comments!.

0.639 seconds. All rights reserved!