February 5, 2006

5 aastat tantsuklubideta

label: supergirl — CV @ 8:40 PM

Käisin viimati väljas kusagil tantsuklubis aastal 2001. Eile tiris sõbranna mind taas välja. Käisime Club Privé’s tantsimas. Ma olen nüüd hämmingus järgmiste asjade üle:
-> Millal algab pidu? Me jõudsime klubisse kell 00:30. Ma arvasin, et jube hilja. Klubi oli tühi! Poole tunni pärast, kell 1 öösel oli järsku saal rahvast täis ja möll käis. Mis toimub?
-> Juuksekumm? Ma arvasin seniajani, et juuksekumm kui selline sobib väga hästi trennisaali või muu sportliku tegevuse juurde, koristamisel kandmiseks või muusse säärasesse olukorda jne, kuid päris kindlasti mitte õhtul klubisse välja minnes kandmiseks. Mu arusaam on enamuse arvates vist täiesti vale.
-> Värvid? Eestis käib klubis ainult hall mass. Fu**ing IGAV! Must, valge, hall.
-> OK, sellega on juba harjutud, et naised tantsivad omavahel. Aga mehed? Igat pidi heterod, päris kindlasti ei olnud nad omasooiharad, aga suurem osa mehi tantsis omavahel. Ei kommenteeri edasi ei seda ega teisi teemasid. Olen lihtsalt hämmingus.

Heast küljest sain üle kompleksist, et mul ei ole midagi selga panna. Samuti ei kipu ma Eestis järgmised 5 aastat jälle välja.

Ja kõhu ning jalalihased on mõnusalt valusad täna. Korralik tantsutrenn!

No impressions (interesting why?)


Sorry, no comments!.

0.907 seconds. All rights reserved!