April 12, 2006

raadio

label: supergirl — CV @ 3:28 PM

Olen nii umbes 8-9 kuud elanud juba raadiota. Nii palju kui autos kuulan ja seda ei ole palju. Alates tänasest mängib siis kontoris taas raadio. Omapärane oli uudiseid kuulata. Võõrastav. Eesti ja maailma tegemised kohe kätte. Ma olin maailmast ikka üsna võõrdunud viimasel ajal … vist. Uudiseid ei viitsi ju lugeda. Elust planeedil Maa teadsin ainult nii palju kui hommikuti ETV terevisioon ja EuroNews pakkusid.

UPDATE 1: Lisaks uudistele on võimalus ka Eesti reklaamimaastikku nautida. Kena reklaam tuli just. Hansapank ja firmadele laenu andmine. Naine küsitleb meest. Jutt käib firmale antavast rahast ja lõppeb sellega, et naine küsib 100 krooni kohta, mis nagu firmale antud laenurahast puudu on. Hoolitsev mees oli selle eest naisele lilled ostnud. Pealtnäha nagu tore reklaam, aga mulle ei mahu pähe, et millist elamiskultuuri see reklaam propageerib. Firma rahade eest naisele lilli osta? Kus on loogika ja majanduskultuur? Firma on siiski juriidiline isik ja firmaomanik ei saa firma rahasid päris enda rahakotiks pidada. Nii need asjad ei käi. Suuremal osal inimestel, kellel on olnud tegemist firma juhtimise küsimustega, on tulnud vahest tegemist teha pankrotistunud ettevõtete, maksmata arvete ja muu sarnasega. Peamiselt on selliste juhtumite põhjuseks lihtsad juhtimisvead, kus firmajuhid on firma rahasid enda tarbeks kasutanud nii kuidas parasjagu pähe tuleb. Sellise reklaami peale peaks maksuamet minema Hansapanka kontrollima, sest tundub, et see pank ei oska rahaga ümber käia kuna propageerib maksuameti petmist.

UPDATE 2: Ja teema jätkuks sattusin täna hommikul kohvi ostma minnes tunnistajaks situatsioonile, kus Hansapank ostis torte ja hankis raamatupidamise jaoks tšekki. Tõsiselt tahaks ükskord Hansapanga raamatupidamist näha.

1 impression

  1. Lilled on mõnus maksuvaba kulu. Kontori kaunistamiseks võib neid osta ja pärast õhtul naisele viia ;)

    Impressed by tuta — April 12, 2006 @ 10:14 PM


Sorry, no comments!.

0.508 seconds. All rights reserved!