June 2, 2006

niisama

label: supergirl — CV @ 5:30 PM

Eile Karahh tegi mulle #estonial märkuse, et miks ma ei kirjuta mõttekatest ja sisukatest päevakajalistest asjadest, mis mõtlema paneksid. No ei kirjuta noh. Ei taha. Mitu põhjust.

Ühest küljest kukuks see välja ühe pika virisemisena ning mulle ei meeldi viriseda. Üldse kohe ei meeldi. Samuti ei meeldi mulle inimesed, kes virisevad. Eriti kui nende võimuses on midagi muuta. Kui Sinu enda taga seisab mingi asi, siis ei tohiks üldse suud lahti teha, et miks see ei ole nii nagu ta olema peaks. Mõttetult kaeblevaid ja virisevaid isendeid on juba niigi palju. Ma ei pea nende hulka kuuluma.

Teisest küljest ma lihtsalt ei taha midagi teada poliitikast. Ega üldse sellest elust siin Eesti Vabariigis. Mul on oma arvamus, mida ma ei soovi jagada, sest ma arvan halvasti. Kas ma peaksin? Ei pea. Ainus mille üle ma arvamust veel avaldan, on inimeste suhtumine. Mulle ei meeldi kuidas inimsed maailma ainuüksi must-valgelt näevad ning välistavad igasuguse võimaluse teistsuguseks nägemuseks. Samuti ajab mind marru inimeste pealiskaudsus ja laiskus.

Ja üleüldse. Minu blogi ja kirjutan mida tahan. On inimesi, kes seda blogi loevad ning kellele ma mõnel ajahetkel ei soovi oma arvamust ja nägemust avaldada. Jätan kirjutamata, kuigi nii mõnigi teema oleks mõtlemapanev. Kui keegi lugejatest peab mind mõttetuks, sest ma kirjutan sellest, millest parasjagu tahaks kirjutada, siis on see pigem tema mure. Kes mind lähemalt teavad, need teavad mind ja ma ei pea kellegile enam midagi tõestama. Pole päris 18 ka enam, et vaevleks kriisis, et äkki ei peeta mind piisavalt targaks, harituks, kultuurseks. Olen selline nagu olen ja rahul endaga. Vahest harva kui karikas täis saab, siis prahvatan oma arvamuse välja ning alati otsekoheselt.

1 impression

  1. mina arvan samamoodi, tead ju küll. lõppeks polegi blogimise eesmärk koguda võimalikult palju lugejaskonda ja olla popp. pigem vist ennast väljendada lihtsalt. ja no kui juba arvutisse, siis miks mitte netti. paberpäevikut mina küll ei viitsiks enam pidada, kuigi mingeid mõtteid siia-sinna koguneb ikka. et kõike ei jõua blogisse, selge see.
    millega mulle meenub üks pooltuttav, kes kirjutab just päevakajalsitel teemadel ja küsis kunagi mu käest, et palju mul päevas külastajaid käib ja nimetas oma külastuste arvuks umbes kolmandiku võrra suurema summa. küsimine toimus ka ühel avalikult jutukakanalil ja selline mulje jäigi, et on vaja demoda, et tal on jõle popp leht. tegelikult oli see naljakas ;)

    Impressed by pilleriin — June 7, 2006 @ 8:17 PM


Sorry, no comments!.

0.526 seconds. All rights reserved!