June 17, 2006

sarjast tegemisi

label: supergirl — CV @ 11:08 PM

Ma olen nüüd juba nädal aega kadunud olnud. Kes veel ei tea, siis ma elan kuni homse õhtuni lennuväljal. Kui antakse võimalus hüpata, siis tuleb seda ju ometigi kasutada.

Täna oli jälle hea päev. Kolm tõusu sai kirja. Paar uut kogemust ja nii ta läheb. Kui ma täna ukse peal selle asemel, et lennukist kinni hoida tsoomest kümne küünega kinni hoidsin ja selg ees lennukist välja hüppasin, siis oli ikka väga jube tunne. Hakkama sain! Ei läinudki rokkima ja ilus exit oli. Loomulikult oli Reapinenil vaja tulla ja see hüpe täiesti metsa keerata. Leidis ka aja, et tulla mul käest kinni võtma. Järgmine kord olen targem (eriti kui Reapinen lennukis on : P). Tänase päeva saavutuseks võib lugeda ka üht korralikku maandumist kahekordse fleeriga.

Samas ei ole üldse kõik nii ilus kui arvata võiks. Algajale omaselt teen ma ikka lollusi ka. Täna käisin näiteks dive-exitiga üle selja. Polegi seda veel kogenud. Ju ma siis kartsin, et teine kaob liiga kaugele eest ära ja ma ei saa kätte. Selle tõttu kukkusin hoopis ise alla ära. See oli üldse imelik hüpe. Maanduma tulin ristituult ning peale maandumist tõmbas vari mul külje maha. Lisaks kõigele eelnevale suutsin Reapineni ehmatuse peale korraliku back-slide ära teha. Tal olevat tegemist olnud, et mulle järele jõuda. Eks vigadest õpitakse.

Üldse on lahedad hüpped viimasel ajal olnud. Pidevalt toimub mingisugune areng ja see on mõnus. Õpin uusi varje tundma ja ise liigun juba palju paremini. Lootust on lendamine kunagi isegi selgeks saada.

Eile vaatasin kuidas tsoome hüppas dive-exit’t mulle järele ja sel hetkel oli tunne nagu oleks filmi vaadanud – “Näe, mingi segane hüppas lennukist välja”. Imelikud mõtted käivad vabalangemises peast läbi. Eilsest peaks veel märkima, et üks ehmatus oli ka. Pagana träkkijad otsustasid end ära kaotada ning valesse suunda põrutada. Igatahes avastasin ma nad enda juurest avamiskõrgusel. Täiesti segased.

Igatahes. Homme jätkame. Blue skies.

No impressions (interesting why?)


Sorry, no comments!.

0.489 seconds. All rights reserved!