August 13, 2006

100

label: supergirl — CV @ 2:25 PM

Eile hilisõhtul sai siis ära tehtud sajas hüpe. Loomulikult keerasin mina selle hüppe nässu. Kes siis veel? Lõbus oli sellegi poolest. Üritus on ka oluline. Õhtul lahendasime siis Nurmsis lõkke ääres kasti, vaatasime tähti, laulsime ning iseenesestmõistetavalt sai hästi palju langevarjundusest räägitud. Rahul. Lausa ülirahul.

EVENING UPDATE: Hommikul oli kuidagi unine olemine ning ei viitsinud pikemalt kirjutada. Eks siis parandame seda.

Nagu ma isegi armastan pidevalt öelda – iga asi on millegi jaoks hea. Ja nii ongi. Mul on hea meel, et ma oma sajanda hüppe plaani nässu keerasin. Doc hiljem reetis mulle, et nende tegelik plaan oli mul vari lahti tõmmata 1500 peal. Mul on millegi pärast tunne, et ma ei oleks selle üle eriti õnnelik olnud.

Laupäeva hommikul sai see-eest uusi asju Kuusiku lennuväljal proovitud. Teemaks oli cross-country. Kõik muu oli ilus ja tore, aga see suur pilv, mis teele jäi rikkus suuna hoidmise ära ning pilvest väljudes avastasin end lennuvälja teises otsas. Keerasin end kenasti vastu tuult ja siis sain üllatuse osaliseks. Ainult ühe korra olen ma langevarjuga liikunud selg ees. See oli siis kui EETN tõusul olles Mantaga veel hüppasin. Tunne oli juba ununenud, aga laupäeval sai mälu värskendust. Ma liikusin selle Sabre 170-ga ainult selg ees. Midagi polnud teha. Mis seal ikka, sai siis hoopis teistmoodi varumaandumisplatsi valitud, sest lennuvälja kohalt kandis see tuul mu mõnuga minema. Isegi maandumine oli tagurpidi. Nagu jalad maha sain tuli hoogu nati maha joosta ning mitte ettepoole, vaid just selg ees. Loodetavasti seda enam ei juhtu, sest luba 150-se varjuga hüppamiseks saadud ning hüpegi juba tehtud. Lõpp hea, kõik hea. Cross-countryt lähen teinegi kord hea meelega tegema.

4 impressions

 1. jee, nüüd saad kahe numbri meestele ülalt alla vaadata:P Palju õnne ja muhe lendamine oli:)

  Impressed by toomas — August 13, 2006 @ 7:54 PM

 2. hehee, welcome! ja õnned ka!
  :)

  Impressed by Kadri — August 14, 2006 @ 4:43 PM

 3. Õnnitlused 100.nda hüppe puhul. :)

  Impressed by Triinu — August 14, 2006 @ 7:40 PM

 4. […] Täiesti ununes meelest ära juba, et MiniParasumme‘i raames tegin ära oma hüppe numbriga 300. Tähistama tulid tuuker, ELO, Veela ja Depressant. Lennukiks AN-2 ja plaaniks speedstar. Antti saatsime baasiks, sest FS kombega on see mees järsku väga kiiresti kukkuma hakanud. Minu kolmas ümmargune kolmekohaline hüpe. 100-ndal hüppel ma kujundisse ei jõudnud. 200-nda hüppe keerasin ma ka nässu. Nüüd lõpuks kolmandal katsel siis õnnestus üks korralik juubelihüpe ka teha. Ehee, ja ELO ajas endale õpilaskama selga selleks, et hüppest osa saada :) […]

  Pingback by Vaike Õiglane » 300 — July 19, 2007 @ 11:15 AM


Sorry, no comments!.

0.431 seconds. All rights reserved!