September 20, 2006

ühed langevarjurid kõik

label: life is a dream — CV @ 10:25 AM

Vahest tüütab ära. Väljend: “Meil ELAKis…”. Mingi pahatahtlikkus ja vaenulikkus, et meil ikka nii ei juhtu ja meil nii ikka ei tehta jne … lõputult. Ja sinna võrdluseks kõrvale SLK mõistusega tolerantsus. Millest tuleneb inimeste selline käitumine? Mina näiteks ei mõista. Igaühel omad tugevad ja nõrgad organisatoorsed küljed. Kui nii väga kritiseerida on vaja, siis lihtsalt tee ise paremini.

Taevas on meile kõigile ühtviisi armuline ja karm. Ja ilus. Ja vabastav. Ja nägemist avardav … Kuidas saab sinna mahutada veel sellise ülbuse ja õelutsemise?

Meie, teie, nemad … tegelikult ühed langevarjurid kõik.

3 impressions

 1. Jah ja siis on venelased, ameeriklased, neegrid ja hiinlased. Ühed inimesed kõik, aga ometigi on meil rassism, terror ja sõjad. See ongi täitsa normaalne. Ole parem õnnelik, et “teie” vahel sõda pole SLK vs ELAK hahaha :) :) :) Aga point on hea kui järele mõelda. Äkki te peaksite rohkem sõbrunema ja mingi ühise ürituse tegema – kusagil one paintpalliturniiri, et siis üksteist maha lasta.

  Impressed by arutu — September 20, 2006 @ 2:55 PM

 2. mõtle korra sellises kategoorias:
  – kus suitsu seal tuld
  – miks läheb kriitika nii korda
  – kriitika äkki väljendab muret aga abi vajav ei taha sellest midagi kuulda.

  Impressed by parasiil — September 24, 2006 @ 3:30 PM

 3. Küsimus ei olnud kriitikas. Küsimus oli ülbuses. Ja üldse. Iga normaalne inimene teab, et abivajajat saab aidata ainult siis kui ta tahab, et teda aidataks. Mulle ei meeldi ka nii mõnigi asi ELAK’s. Samuti ei meeldi mulle nii mõnigi asi SLK’s. Aga ikkagi. Hüpates ühes klubis täidan nende reegleid ja teises klubis teiste reegleid. Mul ei ole kombeks minna “võõrasse koju seletama kuidas elama peaks”. Miks Sina Parasiil peaks seda tegema?

  Impressed by CV — September 24, 2006 @ 9:02 PM


Sorry, no comments!.

0.507 seconds. All rights reserved!