November 17, 2006

sarjast sulgpall

label: life is a dream — CV @ 11:17 AM

Olli tänahommikuseks leivanumbriks olid võrgu ülemist serva riivavad ning meeldivalt edasi lendavad pallid. Damn! Mul oli ikka tükk tegemist, et nendega ära harjuda. Lõpuks hakkasin neid isegi kätte saama. Mõnus mäng.

Ainus viga nende reedehommikuste sulgpallimängude juures on sinna ja tagasi sõit. Urrh! Ma istun oma 1,5 tundi kokku lõpuks ummikutes. Kas ei oleks kuidagi võimalik tipptunni ajal ära koristada linnast kõiki neid traktoreid, mis ringi vuravad mööda Tammsaare ja Järvevana teed? Hulluks ajab.

2 impressions

  1. vanasti oli teatud kohtades sellistel masinatel liikumiskeeld, aga mul pole aimugi mis seis sellega praegu on, rääkimata sellest et pole kedagi kes seda korda neile töllidele ka pähe taoks… ma näiteks olen väga kuri ka meie oma parkla väljasõiduga pärnu mnt peale… parkimiskeelu ala mis kedagi ei huvita, vasakpöörde keeld, mis kedagi ei huvita… urr.

    Impressed by toomas — November 17, 2006 @ 12:25 PM

  2. Sõpakal ntx on tipptundidel traktoritel keelatud sõita. AGA kusjuures kaasaegne Caterpillari kopplaadur läheb ka Järvevanas 70-ga. Kui ei lähe, hoiab reeglina nii teepeenrale kui saab.

    Keelatud kohas vasakpööret üritaja kutsub signaalitörtsuga üldiselt korrale. Sama ka nendega, kes üritavad parempööret kolmandasse ritta, samas kui ühissõiduki rida on tühi..

    Impressed by Tanel — November 17, 2006 @ 2:21 PM


Sorry, no comments!.

0.450 seconds. All rights reserved!