December 22, 2006

läbikukkumine

label: life is a dream — CV @ 2:13 AM

Kõik algas sellest, et kolmapäeval kamandati mind Soome. Nooh, et siis neljapäeva hommikul marss laeva ja õhtul tagasi ja kui torm peaks olema, siis kasvõi lennukiga, aga käidud peab saama. No mis seal ikka. Tegin omaette plaane, et pooled jõulukingid veel ostamata ning eesti kaubandusest ei suuda ma endale ei pesu ega pükse leida ja laeva lõhnapoest oleks deodoranti vaja (eelmine läks kusagil spordisaalide vahel jalutama) jne jne. Pilet olemas ja täna laevale.

Kõigepealt oli imeilus hommik. Päikesetõusus Tallinna vaated ja sinine taevas. Rõõmsameelselt seadsin sammud lõhnapoodi ning siis tuli välja, et minu deodorant on otsa saanud :( Lahke müüja pakkus mulle küll igasuguseid teisi deodorante, aga mina olen mina ja tean liiga täpselt mida ma tahan ning vähemaga ei kipu leppima. Krt! Ma pean kas Eestis nüüd poodi minema või lootma, et keegi kingib jõuludeks.

Helsingis läks tavapäraselt. Sadamas istusin autosse, sõitsime kontorisse, tegime korraliku ajurünnaku, vaatasin asjad üle ja siis sööma. Mingil imelikul põhjusel olen ma alati läbi Hispaania reisides nälga jäänud. Ma ei tea, millest see tuleneb, aga nii see on. Seega võtsin rõõmuga vastu ettepaneku minna sööma hispaania restorani. Nämm! Tapas läheb järgmine kord ka loosi kui võimalus tekib.

Tegelikult suutsid soomlased mu piinlikku olukorda panna. Pagan võtaks neid ja nende jõulutraditsioone. Mina marssisin loomulikult kaks kätt taskus Soome ega tulnud selle pealegi, et omanikeringile võiks ju mingid kingitused ka teha. Hea, et mul seisab meeles firma nimel jõulukaardidki laiali saata. No ja siis oligi see piinlik moment kui tuli välja, et üks firmaomanikest oli isiklikult käinud mulle kinki hankimas ja mina polnud isegi selle idee peale tulnud. Piinlik värk igatahes.

Päeva viimaseks kavapunktiks oli shopping. Esmajoones midagi endale ja kui ette jääb, siis ka mõned puuduvad jõulukingitused. Ma pidasin poes vastu täpselt 15 minutit. Ülejäänud aja jalutasin lihtsalt mööda Helsingi kesklinna ja ei astunud enam ühtegi poodi sisse. Ma olen vist naisena täiesti läbikukkunud, sest ma lihtsalt ei suuda shopata. Kellelegi teisele midagi osta ja otsida koos selle teise inimesega pole üldjuhul mingi probleem, aga kui mulle endale midagi vaja peaks olema, siis ei suuda ma kuidagi mööda poode kolada. Seega ei ole mul endiselt eriti pükse mida jalga panna ja pesusahtel on kahtlaselt pooltühi.

Niuts!

6 impressions

 1. Aga kujuta end olukorda, et sul on vaja shopata jõulukingitusi või isiklikke riideid koos aastase ja kolmese lapsega. Hea ettekujutusvõime korral mõistad, et su praegune olukord on väga pseudoprobleem :)

  Impressed by tuta — December 22, 2006 @ 2:37 AM

 2. õnneks-õnneks oleme saavutanud minupoolse suguvõsaga kokkuleppe, et täiskasvanutele reeglina kinke ei tee. elu on poole lihtsam.
  lapse ja armsa inimese kingid siginevad kuidagi aja jooksul ise..

  Impressed by pilleriin — December 22, 2006 @ 8:58 AM

 3. mis deodorant?

  Impressed by sinisilm — December 22, 2006 @ 12:07 PM

 4. Tutale: Sinu perspektiiv lohutab tõesti. Ma pigem virisesin muigega oma võimetuse üle poodleda (uus moodne tõlge sõnale shoping).

  Pilleriinile: Mnjaa. Küsimus ei ole kokkuleppes ega kohustuses teha kinke. Ma nii väga tahaks midagi kinkida Sulle, tsoomele, sinisilmale. Ise tahan noh!, aga ei suuda välja mõelda mida. Perekonnaga on asjad jonksus juba ammu. Kingid ostetud ja pakitudki.

  Sinisilmale: Sulle ma seda ei reeda :P Sa tegid mulle juba MEGA jõulukingituse :D

  Impressed by CV — December 22, 2006 @ 1:31 PM

 5. eeääää..
  ma peaks nüüd punastama vä?
  sest kuigi mulle meeldib kinke teha, on nende väljamõtlemine peavalu küll ja ma teen oma elu mugavaks – ja ei kingi. issver…
  (õnneks on paar head ideed kuskil ajunurgas olemas)

  Impressed by pilleriin — December 23, 2006 @ 12:24 AM

 6. Mis Sa ikka enam punastad. Mul on ka kahtlane tunne, et ma teen oma elu mugavaks ning ei suudagi kinke välja mõelda.

  Impressed by CV — December 23, 2006 @ 1:44 PM


Sorry, no comments!.

0.445 seconds. All rights reserved!