January 17, 2007

sarjast sulgpall

label: life is a dream — CV @ 12:28 PM

Eilne sulgpall oli rohkem šokiteraapia moodi. Einoh, mäng ise oli ju hea. Tsoome sai 4:1 pähe, aga olud, milles mängitud sai, meenutasid pigem šokiteraapiat. Rohkem ma Zelluloosi spordiklubisse oma jalga ei tõsta. Ka kõikidel oma tuttavatel soovitan soojalt sealt eemale hoida. Minu eilne kogemus kujunes täpselt nii jubedaks.

Astusin Zelluloosi uksest sisse. Vastu võttis mind täielik saun ja lebra. Võtsin kapi võtme ning maksin ära platsi. Ebameeldiv üllatus oli, et sulgpalliplatside hindu on tõstetud. Nüüdseks maksab tund sulgpallimängimist selles klubis 160 krooni. Kergitasin imestunult kulmu, sest hoolimata hinnatõusust ei ole nad pooleteise aasta jooksul korda suutnud teha ventilatsioonisüsteemi saalis. Sisenesin riietusruumi. Räpane. Nagu neil tavaks, olid nad taas kapivõtmeid järjest jaganud ning seega oli riietusruumis vägagi kitsas olemine. Avasin riietuskapi ning vastik hakkas. Kapi põrand oli rämpsu täis. (Ma ei hakka siinkohal virisema spordisaali kasutavate inimeste “meeldivate” kommete üle, sest teatud tibide teatud käitumist on iga spordisaali külastaja näha saanud.) Vahetasin riided ja läksin platsile. Nojah, ka katust ei ole nad suutnud seni ära parandada. Endiselt tilgub läbi ning põrand mõne koha pealt märg. Tsoome saabumisel selgus, et neile ei ole talle üldse kappi anda. Registraatori selgitus kõlas:”Me ei teadnud, et jõusaal täis tuleb.”. Õhk oli saalis paks ja lämbe. Kümne minutilise mängu järel tantsisid silme ees erinevat värvi täpid hapnikupuudusest. Seinal olevat kella jälgisin pigem selle mõttega, et millal ometi see tund aega läbi saab, et saaks sealt põrgust minema. Ma ei hakka rääkima pesemisruumis silma häirinud mustusest. See on seal tavaline.

See ei olnud sportimine tervise huvides, see oli tervise rikkumine. Mulle aitab. Nüüd jääb 2 sulgpalliaega nädalas ja kolmandaks trenniks tuleb endale midagi uut vaadata.

6 impressions

 1. tule veepalli :)

  Impressed by Kadri — January 18, 2007 @ 12:06 PM

 2. Aitähh kutsumast! Aga … no tee mis tahad, aga vesi kahjuks ei ole minu element. Mina ei armasta vett ja vesi ei armasta mind. Isegi allergiatest näitas ülitundlikust kloori suhtes. Seega ma pigem otsin endale poksitrenni, kus oma pingeid maandada :D

  Impressed by CV — January 18, 2007 @ 1:20 PM

 3. Punasel tänaval on laste spordikool. Kas seal oled käinud? Hind on 120 eeq/tund http://www.spordikeskus.ee
  Ise käisin seal üle 10a tagasi, siis oli küll väga normaalne.

  Impressed by tuta — January 18, 2007 @ 10:15 PM

 4. Aitähh soovituse eest tuta. Ma mängingi igal reede hommikul seal ja pühapäeviti TTÜ spordihoones. Lasnamäe spordikeskus on kindlasti üks mu lemmikumaid Tallinnas.

  Impressed by CV — January 19, 2007 @ 11:27 AM

 5. Poksitrenni? Parem mine anna tuukrile peksa.

  Impressed by aatomik — February 2, 2007 @ 12:34 PM

 6. No kuule! Mina tuukri vastu ei saa. Enne seda peaks ma ikka mitu aastat poksitrenni tegema, et üldse julgeks tuukrile vastugi hakata :P

  Impressed by CV — February 2, 2007 @ 12:54 PM


Sorry, no comments!.

0.521 seconds. All rights reserved!