March 13, 2007

sarjast taevaseid tegemisi

label: life is a dream — CV @ 12:23 PM

Eile tabas mind e-maili postkastis üllatus. Nooh, siin on saanud plaani pidada, et minna Inglismaale tuuletunnelisse. Laupäeval sai MRI’ga kokku lepitud, et tema orgunnib tuuletunneli osa ja mina reisi osa. Eile tabas mind siis üllatus, mis väljendus kujul:

“Tead, ma üldse ei taha sinna helistada. Hangin Sulle midagi ilusat, kui ka selle enda peale võtad. Su inglise keel on minu omast niikuinii kordades parem.”

Ma loomulikult tänan komplimendi eest, aga esimese hooga tabas mind siiski paanika. Esiteks ma ei tea midagi tuuletunnelist, mitte midagi treeneritest ega muust säärasest. Oma inglise keelt häbenen ma ka vahete-vahel, sest praktika on viimasel ajal väheseks jäänud.

Julge hundi rind on siiski rasvane. Siinkohal tänud tuukrile, kes mulle A ja B selgeks tegi telefoni teel. Edasi oli juba natuke kergem – natuke kolamist mööda internetti, paar telefonikõnet ja asi hakkab vaikselt kujunema. Kui treeneritega ajad kokku lepin, siis hakkan hõiskama kah.

Selle lubaduse kasseerin ma igatahes MRI’lt täiega sisse. Ma pean ainult välja mõtlema, mis see “ilus” on, mille ma lasen endale hankida.

No impressions (interesting why?)


Sorry, no comments!.

0.344 seconds. All rights reserved!