April 9, 2007

sarjast taevaseid tegemisi

label: life is a dream — CV @ 10:57 AM

Saksamaa taevas on nüüd ka käidud. Spa viimane päev jäi jälle natuke liiga lühikeseks. Veel oleks ju tahtnud. Alati tahaks veel. Viimasel päeval Spa’s kokku saadud 5-way oli kena lõpp sealsele hüppenädalale. Ma polegi varem nii suures way’s osalenud :D Kõik läks kenasti. Plaaniks oli speedstar ning muud plaani ei olnudki. Naljakas oli lennata päris tükk aega lihtsalt käest kinni kuna me saime plaani üsna kiirelt täidetud.

Laupäeval sai külastatud Hamburgi lähistel Albatros DZ’i. Saksalik kord. Seni külastatud dropzone’dest kõige sarnasem meie korrale. Isegi VVH oli seal kohustuslik, kuigi meilt seda ei nõutud. Mina sain kokku 3 tõusu, milles kaks keerasin täiesti nässu. Kui ma olen kunagi varem öelnud, et mul on enne maandumist õhk alt ära kadunud, siis ma ei ole teadnud, millest ma räägin. Täna teiselt tõusult tulles sain ma teada, mida tähendab tegelikult see, kui õhk alt ära kaob. Fleerisin küll, aga ikka tulin otse vastu maad. Mitte mingisugust reageerimist ei olnud varju poolt. Antti, kes asja kõrvalt vaatas, ütles ka, et kummaline on vaadata kuidas inimene fleerib, aga vari ei reageeri. Ma kujutan ette, et kui ma oleksin lohakalt maanduma tulnud jalad harkis, siis oleks mul raudselt jalg kipsis hetkel. See oli ikka paras põnts, millega mind vastu maad virutas. Huhh! Uus kogemus juures ja samas üsna vastik. Mul on hea meel, et ma pärast seda sain veel ühe hüppe, mis läks täielikult korda algusest lõpuni.

Sellega see reis ka lõpeb. Järgmiseks on plaanitud mai keskel tuuletunnel UK’sse, juuli alguses Pociunai ja seejärel miniParasummer. Hing ihkab Venemaale Kolomnasse. Peaks vist juunis sinna minema mingiks pikemaks nädalavahetuseks ja augustis uuesti. Aasta lõpus tahaks Empuriaprava ja Faro järele vaadata. Plaane on palju, aga aja ja raha taha võib asi jääda. Üksi otseselt minna ka ei taha. Mulle meeldib üksi reisida, aga hüpata tahaks ikka kellegagi koos.

No impressions (interesting why?)


Sorry, no comments!.

0.377 seconds. All rights reserved!