May 4, 2007

sarjast tegemisi

label: life is a dream — CV @ 11:31 AM

Mida lähemale suvele, seda vähemaks tundub jäävat aega. Viimased paar nädalat on möödunud totaalselt tormates. Uneaega näppan vihmaste nädalavahetuste arvelt.

Eile sain siis käe valgeks pakkimiskoolitajana. Murphy halastas ning esimesse tundi laekus ainult 4 mudilast, kuid kõik erineva tasemega. Üks oli täiesti algaja, teine oli käinud juba korra koolitusel, kolmas tegi pakkimiseksamit ning neljas tuli pakkimist ette näitama peale talvist vaheaega. Kella kümneni välja sai ühe juurest teise juurde joostud ning suu vahtu seletatud. Enne koolitust oli ärevus, aga see kadus koolituse käigus päris kiiresti. Ärevust tekitab vastutus, ärevust tekitab mõte, et äkki ei ole ma piisavalt range jne jne. Tegelikult ei olnudki nii hull. Kuu aja pärast järgmisele ringile.

Duke‘le õnnitlused B-kategooria puhul! Viisin talle eile isiklikult kaaned kätte osutades kulleriteenust.

Eile sain kinnituse ka võimalusele sõita Basic Camp‘i 28.05-.01.06. Rink oli mu vastu ülimalt armas seekord ning tegeles minu eest praktiliselt kogu asjaajamisega. Minu võimatu iseloom ei jätnud mind siiski ka seekord maha ning õhtul vahetasime juba e-maili teel Rink’ga iroonilisi teravusi. Üleväsimus vist. Praegu, hommikul, ei saa mitte aru, miks ma nii hinge ta ütlemisi võtsin.

5 impressions

 1. mida teeb pakkimiskoolitaja?

  Impressed by printsess — May 4, 2007 @ 2:28 PM

 2. Pakkimiskoolitaja on see natuke kogenum langevarjur, kellele on usaldatud langevarjurihakatiste (mudilaste, aabitsate) õpetamine põhilangevarju pakkimise kunstis.

  Impressed by CV — May 4, 2007 @ 3:32 PM

 3. Näedsa, pidin just uurima hakkama, et kuidas eile läks, aga sain oma vastuse kätte.
  Hea teada, et kõik sujus :)

  Impressed by pirts — May 4, 2007 @ 5:38 PM

 4. Kas praeguste sündmuste juures julgete ikka veel venemaale ka minna hüppama?
  See vist oli ka plaanis teil või?

  Impressed by Jane — May 4, 2007 @ 8:56 PM

 5. Julgen küll Venemaale minna. Mis seal ikka karta? Mai lõpus hakkan reisiseltskonna järele ringi vaatama. Kaks huvilist juba olemas :)

  Impressed by CV — May 4, 2007 @ 10:58 PM


Sorry, no comments!.

0.497 seconds. All rights reserved!