May 31, 2007

Gryttjom vol 5

label: life is a dream — CV @ 1:28 PM

Kolm päeva kriiperdamist. Täna ja teisipäeval toimus ka korralikum võistlus kriiperdamises. Teisipäeval jäi meie grupp teiseks ning täna tulime esimeseks. Kilgata küll ei tasu, sest võistlus käib “handicap” skooriga.

Randomid on peas, esimesed blokid hakkavad ka pähe juba jääma (7 ja 9). Täna hommikul avastasid mu grupikaaslastest kaks rootsi tütarlast, et nad ei tea eriti hästi (loe peaaegu üldse) randomeid. Tõsine probleem oli. Seega imestan tõsiselt, et me suutsime tänase võistluse kinni panna. Praegu istuvad nad kusagil nurgas ja tuubivad mu lehelt randomeid endale pähe.

Endiselt on mul probleemid kahe randomiga ning 360 kraadi pööretega. C ja D – mõlemas tuleb mul anda inside centerile oma välimine jalg ja pidevalt unustan end piisavalt keerata. Grrh! Aru ka ei saa, et mis jama sellega on. Ühe koha peal jookseb mõte kinni ja kuidagi üle ei saa. Ma ei kujuta ette ka, mis ma peaksin tegema, et sellest surnud punktist üle saada. Lähenemist muutma? Kindlasti. Ainult ühtegi head ideed ei ole.

Nüüd ootab ees lõuna ning seejärel järjekordne seminar. Täna on neljapäev ja esimene lootus on taevasse pääseda alles laupäeval. Mnjäu!

1 impression

  1. loodetavasti tuleb ilm ka kähku kohale!

    Impressed by Kadri — May 31, 2007 @ 3:45 PM


Sorry, no comments!.

0.530 seconds. All rights reserved!