June 2, 2007

Gryttjom vol 7

label: life is a dream — CV @ 11:00 PM

LENDAME!!!

Juba teist päeva lendame. Seda on vist blogistki näha, et tegelen kõige muuga kui igavlemisega. Reedene saak 6 tõusu ja täna 5 tõusu. Nalja on saanud palju, aga samas on ka olnud ilusaid lende. Eile (reedel) lendasime, siis selle grupiga, kuhu mind algselt määrati – Joey, mina ja kaks rootsi tüdrukut. Täitsa ilusad lendamised olid. Päeva parim saak oli 16 punkti. Kohe tunda, et treener hüppab koos meiega. Kõik exitid lendasid. Minu probleemiks osutus alla liikumine, mis tuli välja backslide’ga, aga ma ei olnud ainuke selline. Igatahes. Videot oli jube vaadata. Kuuest tõusust neli on ju videos. Reedene päev läks siis põhimõtteliselt basic stuffi tegemiseks nagu pöörded, üles-alla ja edasi-tagasi liikumised.

Täna tõsteti mind ootamatult teise gruppi ümber. Endiselt Joey käe all, aga kaaslasteks Rink, LRA ja üks rootsi kutt. Hehee! Rink’i näoilmed hommikul uudise teatavaks tegemise järgselt olid … igasugused noh. Lendasime. Ükski exit ei lennanud, aga muidu keerasime randomeid ning läks hästi. Viimasel hüppel tegime küll LRA’le totaalselt liiga ning saime Joey käest korralikult sõimata ka, aga see ei rikkunud lõbu.

Ma olen rahul-rahul-rahul!!!

Elamine ja olemine on vaikselt paika loksunud. Rink’ga ka enam ei kakle. Pea-aegu. Nooh, ma sellest pigem ei räägi, et ta täna kriiperdamise ajal mulle hambad selga lõi. Lihtsalt võttis kätte ja hammustas. Grrh!

Eile oli Basic Camp esimese nädala ametlik lõpetamine tegelikult. Suurem osa rahvast ju vahetub järgmiseks nädalaks. Jagati tiitleid. Eestlased noppisid kaks: CV kui “eager to learn” ja Rink kui “show off”. Jagati puhast pesu (loe T-särke). Mulle kulub ära. Ma tulin ju siia ainult ühe nädala riiete varuga. Praegu tegelikult istungi ning ootan pesumasina järele, et oleks mida homme selga panna taas.

Õhtud peale hüppepäeva on imelised. Nad lihtsalt on. Taevas on roosakas-sinakas-valkjas, tuul on vaibunud, kõik on rahul ja õnnelikud. Minagi nende hulgas.

No impressions (interesting why?)


Sorry, no comments!.

0.353 seconds. All rights reserved!