June 11, 2007

Gryttjom kokkuvõte

label: life is a dream — CV @ 4:30 PM

Vot ei tule kuraditosina posti siia. Hoopis kokkuvõte tuleb.

Kaks nädalat ainult langevarjundusele pühenduda. Midagi uut minu elus. Võõrastav on minusugusele püsimatule hingele paigal püsida ühe koha peal kaks nädalat järjest.

Ma olen rahul. Tõesti rahul Basic Camp’ga ning mul on hea meel, et ma sain olla osa sellest maagiast. Need kaks nädalat andsid tohutult teoreetilisi teadmisi ja samas ka praktikat. Ma sain juurde kõike, mida hing ihkab – enesekindlust, julgust, usku ja kogemusi. Ma tegin seal asju, milleks ma ei uskunud end veel võimeline olevat. Näiteks ma meeletult kartsin enne ühte verticals drilli. Tõsiselt. Ma hüppasin selle ära ja ma sain hakkama ning üldse mitte halvasti. Tohutu positiivne energia. Kui vähegi võimalik, siis ma tahan sinna tagasi. Järgmisel aastal. Kui võimalik …

Kokku 46 hüpet, millest 38 camp’i raames. Välja arvatud block 8 ja 19 on kõik intermediate blokid läbi hüpatud. Lõpetuseks 20-ways osalemine. Kaks jalavigastust exitil ning mõlemad vasaku jalaga. Põhiteadmiste omandamine kriiperdamise, exitite ja lendamise kohta üldiselt. Hästi palju esmakordselt tehtud asju. Palju eneseületamist ja sellest tulenevat imestust enda võimete üle. Mõned õlud, mõned pisarad ning vihastamised ka sinna sekka.

… Rink alati istumas lennukis mu ees, tinavöö raskus, suve- ja värskuse lõhn, hommikvõimlemised, iga hüppepäeva viimane hüpe ning vaikushetk peale hüpete lõppu, treeneri julgustav naeratus lennukis, hommikukohvi ja sigaret, saun ja jalutuskäigud mööda kruusateed, udu, palju toredaid inimesi, hommikused äratused ning öine palavus, igakordne soe tunne inimlike hetkede tabamisel, päike ja palavus, debriif ja videoruum, vesi, varustuse kontroll enne väljahüpet, hingamine … ja palju, palju muud …

Peamiseks läbivaks jooneks läbi kahe nädala – õnnelik naeratus õnnestunud hüppest.

2 impressions

  1. I wish I could understand your language :) Hope youve had a wonderful time!

    Impressed by Linda/Adnil — June 11, 2007 @ 10:13 PM

  2. I did have wonderful time!!! You will see me online next week probably and I can tell you all about it. Right now I sadly don’t have internet at home.

    Impressed by CV — June 11, 2007 @ 10:42 PM


Sorry, no comments!.

0.521 seconds. All rights reserved!