July 30, 2007

Big Way Camp vol 4

label: life is a dream — CV @ 11:47 PM

Kolmas päev on lõppenud. Tänaseks saldoks jäid kokku saadud 37 ja 38-way. Ei, esimene kord ei jäänud kedagi puudu, lihtsalt vahepeal lisandus üks lendav tegelane. Kokku 6 hüpet. Alustasime hommikul 22-way’ga, millele järgnes 2 15-way üritust, siis 37-way ning 2 korda 38-way. Hästi palju uusi asju taas. Formation load ehk siis 2 lennukit lendamas formatsioonis. Mina right trail lennukis. Kohale jõudsin kõigisse välja arvatud viimane way ja see way, kus mu kiiver otsustas minuga kaklema hakata.

Igatahes otsustas esimesel 15-way üritusel minu kiivri kinnitus, et ta mängib mäkra. Sain dive’da ühe käega pead hoides, track’da samas asendis (täiesti toimiv conf), avada samuti käsi kiivril ning varju avanemise ajal hoidsin juba kahe käega kiivrist. Nüüd lendan kohalikult kutilt laenatud kiivriga, mille puhul enne igat exitit tuletan endale meelde, et lõuakaitset ei ole ning seega tuleb hambad koos hoida ja ahhetada ei ole ka hea mõte ning lennukist tuleb välja kaduda nii tihedalt kui vähegi võimalik, et minimaliseerida riski kellegi käest jalaga saada.

Ma olen tänase päevaga mega rahul. Ka uus treener, kelle gruppi mind ümber tõsteti sobib mulle õpetamisstiililt paremini.

Täna õpitud tarkused kogunevad märksõnade alla:
* closer you are to the base, the more weight you may be in need of
* more distance from base means, that there is a possibility to be in need of some slowing down tools
* consentrate not only to your slot, but be aware what is going on around (especially under) you in the sky as well
* 4 reference points are better than just 1 or 2
* be ready for new situations, because every skydive is different even if it is same formation and slots

No impressions (interesting why?)


Sorry, no comments!.

0.407 seconds. All rights reserved!