October 5, 2007

sarjast uitmõtteid

label: life is a dream — CV @ 3:16 PM

Mind kolitakse välja. Mitte halvas mõttes, aga ikkagi. Kuidagi lõbusaks teeb nende mõttekatkete kuulamine.

Minx: Kuule, Sinu kirjutuslaua mõõdud sobivad küll. Me siis võtame selle.
Keio: Mis sellest väiksest telekast saab? No minul tuleb siia selline suur telekas. Vot selle seina värvin mustaks ja sinna teen graffiti.

Ronisin praegu kontorisse, sest on asju, mis tuleb ära teha ka siis kui ise oled palavikus. Mitte keegi teine ei tee neid minu eest ära, ei siis kui ma haige olen või veel vähem kui ma kusagil reisin. Ikka tuleb ise ette või tagantjärele rabeleda. Ma ei virise. Nendin vaid fakti.

Soome sõit lükkus järgmisesse nädalasse. 38+ palavikuga ikka laevale ei roni. Üldse ei mäleta ma eilsest päevast eriti midagi. Kõik oli kusagil paksu kardina taga. Täna on parem. Tunduvalt. Ma olen alati arvanud, et kõik haigused tulevad närvidest. Seekord keeras stress otsuseid teha vist liiga tugeva vindi peale. 24 tundi palavikusegast sonimist kulus ära. Otsustamisaega tuli lisaks tänu sellele. Samas … ma olen vist juba otsusele jõudnud. Asjad tunduvad selgemad. Nüüd tuleb ainult pisiasjad läbi rääkida, detailid ja kuupäevad paika panna. Emotsionaalse ja ratsionaalse poole vahel on ka võimalik kuldset keskteed leida. Eriti kui keegi aitab seda näha. Kõik on lõppude lõpuks kinni mu enda suhtumises. Tuleb end positiivseks mõelda ja asjad tunduvad helgemad.

Minx heitis just üleeile mulle ette, et ma nii ümmargust juttu kirjutan ja uudishimu tahaks täpsemaid detaile. No ei saa täpsemaid detaile! Niikaua kui asi ei ole täiesti lõplik ja kinnitatud, niikaua jään ümmarguseks ja ebamääraseks. Poiss-sõber tegi ka suuri silmi kui avastas mu hullumeelse ja ebamäärase plaani taga pisiasjadeni läbi mõeldud tegevuse. Liiga ettevaatlik, et plaane mitte teha? Kindlasti. Isegi siis kui ma plaanidest kellelegi ei räägi, läbi mõtlen kõik ikkagi. Isegi kui ei taha seda teha.

1 impression

  1. Mina ei koli Sind välja! Sa ise tahtsid lahti saada! :P

    Impressed by mnx — October 5, 2007 @ 4:07 PM


Sorry, no comments!.

0.408 seconds. All rights reserved!